| RougeEttiquete a întrebat:

Cine joaca IMVU sa imi raspunda la intrebarea asta-M-am inscris pe IMVU mafia si nu stiu daca codurile de acolo sunt bune.Imi spuneti si mie niste coduri pentru obtinerea creditelor IMVU?

25 răspunsuri:
| MeimeiPinguinu a răspuns:

Creditele se cumpara

| dedelololo a răspuns (pentru MeimeiPinguinu):

Tu cumperi credite lol ce om prost

| adorean a răspuns (pentru MeimeiPinguinu):

Da

| ÐianaOnlyMusic a răspuns:

Cred ca stiu unde se pun codurile ...nu stiu sigur... dar daca imi vei da un cod voi incerca shiam sa-ti spun ceo sa urmeze tongue big grin laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Creatzo sunt neela68 :imi spui si mie cum ai obtinutt codurile... te-ai inregistrat pe imvu mafia? unde se baga codurile la cupon code?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tie iti trebuie codurile d l cardul tau real daca ai!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dati-mi mie codurile ca le gasesc eu cum sa le folosesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

G4T5CRE2DT asta merge dar folosestel pana in 30. 08. 2010

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La ce iti trebuie ma coduri sa te faci vip?laughing sau la ce ca daca vrei sa te faci vip pe gratis poti cu imvu mafia o luna si eu m-am facut contul meu jesbelll da acum am altu si numai am nevoie de anteriorlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frate nu mai mintiti... Nu exista coduri nu va mai dati mari. Tre sa bagi bani. Prostilor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fetele care ma ajuta si pe mine? o proasta mi-a furat contul si vreau sa stiu daca il mai pot recupera si cum pot? am id-ul dar nu am parola pot sa o schimb? cum?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu stiu cum se joaca. te rog imi spui?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei sa ai bani intra pe imvu-hacker si descarca-l acum ca sa primesti multi bani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Creditele gratis se fac prin yopmail:-P

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi vace cineva plzzz cont pe imvu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bah daca vreti sa va faceti vip intrati pe imved www.imved.com si va faceti vip in 24 de ore pe gratis si creditele le faceti cu conturi aflati

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imvu mafia e o porcarie...nu va ajuta cu nimic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca te faci vip cu bani primesti 5. 000 credite reale... de ele poti sa iti faci haine etc sa ti el creezi uh. inf daca te faci vip pe gratis nu primesti nici un credit real numa iti dispare Guast si iti ramane numai numele...atata tot. A si poti sa folosesti si actiunile alea de vip saruturile etc.na atata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dragutzico ca sa faci cr du-te la free credit si dai invite by email si dai refed friend si faci conturi... sperf c ti-am fost d ajutor

| RougeEttiquete explică:

rolling on the floorneela de ce ti-as spune?

| RougeEttiquete explică:

Neela nu stiu unde se baga codurile chiar asta ii chestia.tongueChiar nu stiu ca am o gramada si cum sa ma fac vip pe gratis da nu stiu unde sa la punstraight face

| qDavidxD a răspuns:

Fara suparare dar voi sunteti prosti laughing fara suparare codurile se baga in caht sau la dress up scrii "*use 2012 " ex si iti arata ce fel de cod e...e fff simplu sper ca am afutat rolling on the floor bafta " funta "

| NorDeSange a răspuns:

Pai. daca vrei fate VIP cu bani reali. daca nu esti.si primesti 5. 000 de credite realewinking

| ramoandgabi a răspuns:

Chiar nu stiu

| dedelololo a răspuns:

nu stiu syo vreau sa stiu