| eemmaa a întrebat:

Cine ma poate ajuta cu firme de biciclete, pretul pornid de la 800 lei?

3 răspunsuri:
| Cronki a răspuns:

Aici ai atins latura mea sensibila. Sunt foarte multe firme care produc biciclete, insa am enumerat doar pe cele mai importante:
Cannondale
Orbea
Norco
Stradalli
Colnago
Litespeed
Cube
Sunt firme care produc in special pentru ciclisti profesionisti, nu te astepta ca preturile sa fie mici!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cube...nr.1 in europa. au preturi mai mari dar merita, sunt singurele facute in germania nu in asia. Eu mi-am luat una online de pe sportguru.ro. Mi-a venit a doua zi montata cu curier. foarte tare. Nu credeam ca o sa ajung sa cumpar online si bicle happy