| Doarefericireasiiubirea a întrebat:

Cine ofera spre adoptie pui bishon... iubesc catelusii si as dori sa adopt un puisor...

5 răspunsuri:
| RedNose a răspuns:

Cainii de rasa nu-i da nimeni pe gratis. Cand eram mica si eu voiam sa adopt bichon si alte rase de caini, iar acum cand mi-a venit mintea la cam mi-am dat seama ca daca vreau un caine de rasa trebuie sa strang bani. Am strans 150e pentru catel, in aproximativ 2 luni o sa il cumpar.
Un bichon costa 200e cine crezi ca o sa-l doneze?
De ce nu cauti pe site-uri de adoptii? Poate gasesti un catel de talie mica foarte dragut, care iti ofera atatea cat iti ofera si un caine metis, in plus, vei face si o fapta buna. Mai gandeste-te!

| Igama a răspuns:

Si pe mine ma intereseaza un bulldog francez sau un beagle...

| Neacşu_George-Andrey_1937 a răspuns:

Cauta pe aici poate gasesti: http://www.4animals.ro/

| Radu_Diana_1997 a răspuns:

Si pe mine ma interesează un beagle sau un samoyed.