| Raluca_6071 a întrebat:

Cine ofera spre adoptie un pui de pisica?
va rog mult vreau un rasp cat mai repede love struck
multumesc love struck

15 răspunsuri:
| Serendipity17 a răspuns:

Nu e neaparat sa iei un pui de pisica de la cineva si sa te complici atat. Poti sa iei pur si simplu un puiut abandonat de pe strada, doar nu vrei cu pedigree nu? cei de pe strada sunt tot la fel de iubitori, draguti si atasati de stapan happy dar totusi, iti urez succes in cautarea unui pisoi :*

| MrBeanTeddyBear a răspuns:

Am eu in fata blocului 2 pisoiasi frumosiii unul ca un tigrut si unul alb cu o pata pe spate cu mai multe culori sunt mai maricei nu mai sug lapte de la mamik(eu sunt din constanta...)

| Kittynika a răspuns:

De unde esti?

| Kittynika a răspuns:

Ah.eu is mult mai departe...am patru pisoi mici de aproape o luna... sper sa gasesc la cine sa ii dau

| ancan a răspuns:

Daca esti din constanta trimite'mi un mesaj big grin
iti pot face rost de la prietenul meu happy

| eme a răspuns:

Ti-as putea da eu. pisica mea trebuie sa fete curandhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine doreste sa adopte un pui de pisica foarte frumusel in virsta de o luna jumate plss contactati ma 0766403421

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca iubesti animalele, si daca o sa le iubesti la fel de mult ca si mine, da am pui de pisica, chiar am mai multi puisori tel. meu este 0720/100844

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am 4 pui de pisica 3 alb cu negru si unu negru au blanita mare mama e birmaneza. constanta 0723970275

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna, am 2 pisoi superbi, daca esti interesata putem lua legatura, eu sunt din Bucuresti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna am si eu 3 puishori 2 patati alb portocaliu si 1 tarcat portocaliu
au okishori un albastru superb
pisoiasi sunt nascuti pe 12 august 2010
daca doreste cineva aici aflati detalii si multe foto

http://www.facebook.com/......?/reqs.php

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Raluca si eu caut mie pisica era femela si trebuia sa nasca, ea vroia in dulap sa fete si nu am lasat-o. urmatoarea zi am plecat la munte si cand ne-am intors nu am mai gasit-o.nu stiu ce sa fac au trecut trei saptamani. puteti sa-mi spuneti ce sa ma fac?
va rog sunt disperata, am 13 ani si plang noaptea, am vise cu ea.va rog sa ma ajute cineva. daca e sa ma ajutati cu cateva sfaturi nr de tel este 0722124426 si e-mail ana_papusica2008

| Raluca_6071 explică:

Pitesti.

| soraloola a răspuns:

Daca esti din bucuresti du-te la parcul obor duminica dimineata si gasesti orice animal sunt atat de draguti au vaccinurile facute si sunt gratuiti!

| Bronze a răspuns:

Sunt un motanel de rasa europeana, foarte alintat si jucaus, mereu dornic de atentie, cuminte si manierat. Din pacate stapanii mei nu ma mai pot tine pentru ca pleaca in strainatate, asa ca as veni cu drag la voi, cu acte si bagaje, pentru a va aduce in fiecare zi un zambet. Sunt deja castrat, asa ca intreaga mea atentie va apartine. Nu concep viata fara litiera si mananc ce-mi dati, hrana umeda sau uscata, chiar si painica uneori (doar daca vreau eu happy ). Stapanii mei mi-au zis ca imi dau de zestre tot ce am eu, litiera, castronelele de mancare, cusca de transport, jucariile, carnetul de sanatate si dragostea lor. Asa ca, daca ma vreti, sunati la numarul 0754 327 585 sau 0758 245 169. Multumesc!