| klau95 a întrebat:

Cine stie cum sa fac sa nu mi se mai inegreasca imaginea la PC odata la 30 min se face la loc...scrie in jos in colt Build 7600, This copy of Windows is not geniune. daca explicati mai bine pe ID las si ID-ul meu the.clau95 FUNDA!:d

3 răspunsuri:
| Tlbi a răspuns:

Salut, ai fost depistat de catre windows genuine.big grin Genuine este un program impotriva pirateriei, dar poti scapa de el cu un alt program, daca il vrei baga funda.happy

| Monica07 a răspuns:

Asta inseamna ca nu ai un windows original este contrafacut ca sa zic asa. cel mai bine du-te cu calculatorul la un service sau cheama o persoana de la service sa iti instaleze alt windows si sa iti faca calculatorul pentru ca se poate strica de tot.

| paty23 a răspuns:

Ai windows-ul copit nu e original.descarca programul remuve geniune.il instalezi si stargi ce iti apare...