| Serenax a întrebat:

Hei! Am windows 7 si jos, in partea dreapta a desktopului imi apare "Build 7600, This copy of windows is not geniune". Ce inseamna asta si ce pot sa fac? voua vi s-a intamplat?straight face

4 răspunsuri:
| MenInShadow a răspuns:

Da, mi s-a intamplat, cred ca ai instalat din greseala Windows Geniune. Cauta pe youtube, "How to remove windows geniune window 7" si trebuie sa gasesti acolo raspunsul.
Daca nu reinstaleaza windows-ul si fii mai atent la ce instaleziwinking

| Bughy_Bughy-Manu_1997 a răspuns:

Iti trebuie Crack-ul de la windous. Cand vrei sa pui o poza pe destop se salveaza? Daca nu asta e.

| Serenax explică (pentru Bughy_Bughy-Manu_1997):

Nu.nu se salveaza. Si cum trebuie sa fac asta?

| Bughy_Bughy-Manu_1997 a răspuns (pentru Serenax):

Il descarci de undeva nu stiu de unde eu am win, original Funda?