| dianalovejustinbieber a întrebat:

Cine stie cum se numeste tatal vitreg a lui Justin Bieber?

12 răspunsuri:
| thegreatgatsby a răspuns:

Draga @dianalovejustinbieber, Justin nu are tata vitreg deoarece mama lui, Pattie, nu s-a recasatorit.
Tatal lui adevarat Jeremy Jack Bieber s-a recasatorit cu Erin Bieber cu care are doi copii ( Jazmyn nascuta in mai 2008 si Jaxon nascut pe 20 noiembrie 2009 ).
Deci, Justin nu are tata vitreg.

| QriLee a răspuns (pentru thegreatgatsby):

Bai tu weezybaby, daca un om graseste la ceva tu ii numesti prosti? Hai toata lumea sa incepem sa-ti spunem tie proasta! Este foarte,, frumos'' nu? Daca nu te deranjeaza sa-ti spunem toti proasta...N-o spun in nume de rau dar nu e frumos.

| thegreatgatsby a răspuns (pentru QriLee):

Vai draga, da-ma in judecata! omora-ma! Macar nu sunt eu aia care dupa ce ca da un raspuns prostesc, bineinteles nici nu se oboseste sa verifice daca e adevarat/sa faca research, mai si intreaba " funda? ".

| QriLee a răspuns (pentru thegreatgatsby):

Macar taci, si nu mai comenta ca o baba.Fii tu cea mai mare si cea mai tare din parcare ca nimanui nu-i pasa.Te lauzi atat de mult incat enervezi pe toata lumea si inca, ca nu-i bine nu stiu ce, ca de ce n-ai basma si ca de ce n-are mot si motul de de nu-i rosu'' ceva in genul.Lasa lumea in pace. Daca vrei sa corectezi pe cineva fa-o mai usor nu,,proasta si tu, si tu, si tu''. Asta e compoartament de babe si pitipoance.Eu atat am de spus.

| Tasya05 a răspuns (pentru thegreatgatsby):

Mhai taranco! De unde stii u ca sunt eu proasta? Nici nu ma cunstotii! Si in primul rand cred ca stiu de 1000 de ori mai multe llucruri despre jus, decat tine? Ti-e clar handicapat-o? Deci ai grija cum vb ca eu nu te-am facut pe tine proasta, copil tembel ce esti!

| thegreatgatsby a răspuns (pentru Tasya05):

Ce faci ma' tu? Stii mai multe lucruri despre "Jus" decat mine? Ma faci sa rad LOL.
Nu te pune cu mine la capitolul Justin Bieber. Cand eu am devenit fana, tu inca erai in scutece.

| QriLee a răspuns:

Jeremy Jack Bieber. Funda?

| QriLee a răspuns:

Bai tu weezybaby, daca un om graseste la ceva tu ii numesti prosti? Hai toata lumea sa incepem sa-ti spunem tie proasta! Este foarte,, frumos'' nu? Daca nu te deranjeaza sa-ti spunem toti proasta...N-o spun in nume de rau dar nu e frumos.

| Tasya05 a răspuns:

Cred ca Jeremy Jack Bieber. Cred. Apropo Diana, da-mi si mie funda, stii cine sunt nu? laughing

| thegreatgatsby a răspuns (pentru Tasya05):

Si tu tot proasta esti! Cica Jeremy Jack Bieber. te mai si crezi fan al lui Justin oh go on.

| ShowYourSwag a răspuns:

Justin nu are tata vitreg.Jeremy este tatal lui adevarat.