| ashey1201 a întrebat:

Cine stie cum se numeste filmul in care a jucat justin bieber?

5 răspunsuri:
| thegreatgatsby a răspuns:

Pai a jucat in School Gyrls. True Jackson VP... CSI... Iar Never say Never este despre el! nu "cu el ".

| AlexSM86 a răspuns:

Yo ti-as da o funda pentru asta...mi-ai spus filmu la care sa nu ma uit, merci!

| RagabejaAlexandru a răspuns:

Never say never. funda?

| nnnmaria a răspuns (pentru RagabejaAlexandru):

"Never Say Never"- "Niciodata Nu Spune Niciodata" este filmul lui biografic, a jucat in School Gyrls, In True Jackson VP, si in episoadele din CSI. Si apropo. nu ma intereseaza "funda"! Daca vrei imi dai, daca nu, nu! Merci. Bye.

| rynaqui a răspuns:

Aoleo bietu justin! filmu lui are nota 1.4 si e pe primul loc in bottom top 500 imdb