| anonim_4396 a întrebat:

Cine stie cum se poate face tranzitia de la o melodie la alta in winamp (sa cante incontinuu fara sa mai astept sa inceapa alta)?

Răspuns Câştigător
| andreutz a răspuns:

Nu stiu daca la asta te referi...vezi ca la equalizer, ai in stanga un buton mic pe care srie on...deasupra lui mai ai un mic buton cu o sageata la stanga... dai click pe acea sageata...si apoi vezi ca imediat in drepta ai undeva un buton unde selectezi timpul, la cate secunde vrei sa inceapa... eventual 6 secunde...selectezi de acolo si gata...

4 răspunsuri:
eileen
| eileen a răspuns:

In winamp la equalizer ai Cross Fading between tracks si dai enable.

| leluc a răspuns:

Cross fading intre melodii

| MihaiA a răspuns:

Eileen nu te supara, dar unde? ca nu am gasit. chiar eram curios happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Chestia asta ii simpla daca lasi sa se termine piesa dar daca o schimbi pe parcursu cand se deruleaza piesa nu mai intra peste ea. deci atunci intra cand se termina piesa. si atuncea cum se face ca sa intre si in timp ce schimbi