| MoatZa a întrebat:

Hei TPUhappy
cum fac sa catne la winamp incontinuu
de ex pun o mel.si cand se termina mel numai canta. vreau sa cante incontinuuhappy
dau funda:*

Răspuns Câştigător
| CяﻵsŁﻵηε a răspuns:

Bunahappy.
deschide winamp-ul,si vezi ca unde poti sa pui pauza,sau sa dai melodia de la inceput,este si o sagetika kurbata,intoarsa asa,si dai acolo,si iti va arata "repeat", adica piesa se va repeta, te pup

6 răspunsuri:
| Kylexy a răspuns:

Uite imaginea urmatoare vezi cursorul de la mouse.
http://imageshack.us/photo/my-images/716/dsc00017kni.jpg/ in imaginea asta iti repeta toate melodiile din play list.
http://imageshack.us/photo/my-images/263/dsc00021zw.jpg/ in imaginea alaturata iti repeta doar o singura melodie.

| *~naty~* a răspuns:

Pune mai multe melodii

daca nu sti cum scriemi id tau printrun mesaj sa nul vada toata lumeahappy

| SkyHigh a răspuns:

Apesi pe "R" de doua ori ca să se repete piesa sau o dată ca să se repete întreaga listă de redare. adică daca se termină ultima piesă, începe iar, de la prima happy

| helenwolf a răspuns:

Trebuie sa fie un butonash mai in dreapta de alea cu play pause stop etc. dupa butonul pe care scrie 123, trebuie sa fie un alt buton cu o sagetica intoarsa. APASAA-L!laughing si ai grija ca cel cu 123 sa fie dezactivat:* succes

| MyNameIsEarl a răspuns:

Sa iti explic:
Ti apasat CTRL si alegi melodiile dorite cu click1 (stanga) Apoi dai click2 (dreapta) pe acele melodii tinand in continuu CTRL apoi alegi prima : Play In Winamp! Sper ca ai inteles!

| Summerrr_8539 a răspuns:

Acolo langa butoanele stop, play si celelalte. in dreapta sunt alte 3 butoane. Apesi pe al 3lea buton si se repeta.