| capsunicadulcica a întrebat:

Cine stie dresori de caini prin bucuresti am nevoie...multumesc anticipat!

4 răspunsuri:
| negru30 a răspuns:

Buna - ce caine ai si ce ai dori sa faca?

| capsunicadulcica explică (pentru negru30):

Am 2 pechinezi si un doberman care e dresat si am sperat ca sa ia de la dobermanul meu dresat cum sa se comporte dar nu e asa! as dori sa se aseze...etc...

| negru30 a răspuns (pentru capsunicadulcica):

Este usor - dar tu trebuie sa-i inveti - pe rand - daca ii tii gramada cand doresti sa-l inveti pe unul ii distrage atentia celalalt si mai mult ca sigur o dau si in joaca. Du-te cu el in alta camera si invata repede

| pushtius1 a răspuns:

Pentru dresajul unui caine nu iti trebuie neaparat un dresor, poti fi chiar tu unul (acum depinde si ce vrei sa faca cainele) uite ceva info utile aici http://animaledecompanie.info/......caine.html