| KhloeAfterDark a întrebat:

Cine stie in Prahova sau Ploiesti pe cineva care se ocupa cu pisici? Caut in disperare o pisicuta pentru motanul meu de 3 luni jumatate necastrat, de rasa Albastru de Rusia, si as vrea ca pisicuta sa...
- aiba 4 luni
- fie de rasa birmaneza, optional cu ochi albastri big grin
Am mai pus o data aceasta intrebare, dar fara raspunsuri folositoare.
Repet, din PRAHOVA sau PLOIESTI!
Cine este din zona aceasta sa imi trimita un mesaj pe privat, in care sa-mi scrie numarul de telefon.
Multumesc mult!

Răspuns Câştigător
| tee a răspuns:

Motanul este cam mic pentru o pisicuta, sau o vrei deocamdata pentru ai tine companie, sa nu fie singur?
Si eu caut un motan din rasa asta, sau ma rog, poate sa fie si mai maidanez, dar sa aiba aceeasi culoare. Bafta!

3 răspunsuri:
| Anca a răspuns:

Ce sa faca o pisica la 4 luni! Pui?

Sper ca glumesti!

Iar motanul tau la 3 luni jumate nici nu cauta pisica! Dupa 7 luni incep motanii sa marcheze!
Asa ca, lasa-l sa stea cuminte!

Iar o pisica, inainte de 1 an nu este adulta! Asa ca, mai gandeste-te!
Vinzi cumva puii si de aceea te grabesti?

Animalele sunt suflete, nu afaceri!

| tee a răspuns:

Daca ii iei un alt motan nu se vor certa. Am avut si eu un Miky din aceeasi rasa ca al tau si un birmanez si chiar s-au inteles de minune. Miky acum e un ingeras, iar Bobitza a ramas singurel si ii duce dorul. Amandoi au fost castrati. Dar daca este rasa pura e pacat sa-l castrezi, parerea mea.

| KhloeAfterDark explică:

Anca@, nu vreau sa faca pui deocamdata, si in nici un caz nu ii vind. Daca ar face pui, nu i-as vinde niciodata! Pisoiul miorlaie, sta singurel, n-are cu cine sa se joace si el, si daca-i iau tot un baietl o sa se certe si Tomi o sa-si "marcheze" teritoriul foaaaarte mirositor, asa ca...