| KhloeAfterDark a întrebat:

Urgent Urgent! Am un pisoi Albastru de Rusia, dragalas, singurel, necastrat. Ii caut o amica-iubita-sotioara(in aceasta ordine ^^) si nu gasesc nicaieri. Pisicuta ar trebui sa fie:
-Rasa birmaneza
-varsta de 4 luni
-optional cu ochisori albastri happy
Va rog sa-mi trimiteti un mesaj pe privat daca cunoasteti pe cineva care are asa o pisicuta, sau aveti voi, in care sa-mi spuneti numarul de telefon. Am tot cautat pe internet, dar nu gasesc, ci daca gasesc, sunt prea scumpe sau prea mari\mici de varsta.Va rog sa ma ajutati! Eu mi-am luat motanelul (foarteee dragalas) cu 100 de lei.
Va rog sa ma ajutati! sad

Răspuns Câştigător
| PisicaAristocrata a răspuns:

O, si eu am, exact la fel, e tot motanel si stiu cum face cand ii trebuie "femei" laughing in Arad cunosc eu un tip care se ocupa cu cresterea cainilor si pisicilor, daca vrei, caut nr lui-sper ca-l mai gasesc, poate ai noroc.

1 răspuns:
| KhloeAfterDark explică:

Acest anunt este pentru cei care sunt din Prahova. Eu sunt din Ploiesti!