| CamyMe a întrebat:

Cine stie pe cineva sau are femela Golden Retriever, pentru monta, din Bucuresti sau imprejurimi? Am un mascul, are 3 ani fara 1 luna si nu a fost dat pana acum la monta.Sau macar poate stiti vreun site unde ati vazut un anunt cu femela Golden pentru monta. Multumesc anticipat tuturor!

1 răspuns:
| XHHHX a răspuns:

Am eu e din Timisoara si eu caut pentru monta dar vrea sa fie cainele tau foarte ingrijit ca eu mai am cautat la alte siteuri dar am gasit numai nespalati