| CamyMe a întrebat:

Cine stie pe cineva sau are femela Golden Retriever, pentru monta? Am un mascul de 2 ani si 2 luni, nu a fost dat pana acum la monta. Multumesc anticipat tuturor.

6 răspunsuri:
| AnnaAnnne a răspuns:

Eu am femela Golden Retriever love struck si are tot 2 ani, dar sunt din Pitesti

| rox13yy a răspuns:

Eu am una care tocmai a fatat 8 pui, sunt rasa pura doarece am si mascul golden retriever, dar sunt din spania.sorry

| dasabalaeverybody a răspuns:

Si eu o sa urmaresc intrebarea! Tot ravasesc tara dupa o catelusa Golden.

| SorinaMix a răspuns:

O sa iti urmaresc intrebarea.Si eu caut de mult dar nu gasesc

| CamyMe explică (pentru SorinaMix):

Multumesc dar uitasem sa mentionez, din Bucuresti. Sa inteleg ca nu se gasesc femele Golden Retriever? Hmmm, nu cred...

| Maria_Valter_1955 a răspuns:

Buna,am o femela de golden pentru monta, suna-ma la 0757897604 pentru mai multe detalii