| CamyMe a întrebat:

Cine stie pe cineva sau are femela Golden Retriever, pentru monta, din Bucuresti sau imprejurimi? Am un mascul, are 3 ani fara 1 luna si nu a fost dat pana acum la monta.Sau macar poate stiti vreun site unde ati vazut un anunt cu femela Golden pentru monta. Multumesc anticipat tuturor!

3 răspunsuri:
| patrickfracea a răspuns:

Nu. dar poti cauta centre de imperechere.profitul este 50-50

| CamyMe explică (pentru patrickfracea):

Nici nu stiam ca exista astfel de centre. Da-mi un exemplu de centru te rog sau indruma-ma. Merci mult.

| Pache_Stela_1983 a răspuns:

Buna seara am o catea pentru monta contactati-ma la nr 0767753305