| creatza_8637 a întrebat:

Cine stie sa mi spuna cat costa un catzelush micut dragalash? de rasa normal...

Răspuns Câştigător
| Irina a răspuns:

Aproximativ 300-350 de euro, dar depinde ce rasa vrei tu. De exemplu un Si-Tzu il gasesti cu 150 de euro si sunt foarte dragalasi, pe cand un Yorkshire cu 350.

6 răspunsuri:
| EUSIATIT a răspuns:

Poate ai un prieten care are puiuti si ti l face cadou. nu trebuie sa i dai cecit 10 ron sa nu foe gratis asa se spune, SAl cumperi te costa de la 100 de euro.

| PuF_8706 a răspuns:

De obicei cam 5-10 milioane

| Mariinaa a răspuns:

Pai ce rasa vrei sa cumperi?

| maria12345678910 a răspuns:

5 milioane

| anonymus_1690 a răspuns:

Depinde de rasa si depinde de unde il cumperi.Eu am vazut in magazine de animale catei micuti cu 1200 lei(noi), este si cu 2. 000lei noi(20 milionae lei vechi). Trebuie sa te gandesti ce rasa vrei si de unde. Daca doresti unul ieftin intreaba-ti prietenii daca nu stiu oameni care vor sa dea un caine sau i-a un catel de pe strada(bagabond) ca sunt destui.Bafta!