| chrissi a întrebat:

Stie cineva cam cat costa un catel de rasa samoyed? Merci multhappy

Răspuns Câştigător
| amy3semj1405 a răspuns:

In jur de 300 -400 de euro

6 răspunsuri:
| Larette a răspuns:

Pai cineva mi-a spus ca a luat-o de la o canisa cu 400 de euro.
Depinde, daca te duci la o canisa, costa foarte mult, dar are pedigree, are si drept de monta, si carnet de sanatate, pasaport, microcip.si asa mai departe.

Daca il iei de la un crescator(in cel mai bun caz iti da si pedigree-ul) dar fara celelalte enumerate mai sus cu vreo 200-250 de euro.

| YLLL a răspuns:

Vai ce draguti sssunnt:X:X
parca sunt de pluslaughing

pai depinde de unde cumperi.
m-am uitat pe mai multe siteuri si unii cer 450 de euro. altii 300 sau 200big grin

| cristyro a răspuns:

Vai dar chiar sunt super

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai bun pret este de 280 euro mascul iar femela nu stiu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da! DONEZ Mascul Samoiyed in varsta de 3 ani.Raspunde la numele de Sammy.Sunt obligat sa il dau, parasesc tara iar acolo unde merg
nu il pot lua cu mine.Astept.Tel.0766.277.383,e-mail dudu2ira1@yahoo.com