| powergirl a întrebat:

Cine stie un program cu care sa pot schimba fundalul? am ceva poze cu mine si sotu si in spatele nostru as pune altceva un fundal frumos cu care program pot face assta? va rog ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| rockelle75 a răspuns:

Sper sa te ajute:
-photoshop (de toate felurile)
-photo scape
-photomix
fundita?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aici http://www.panalu.net/2010/07/modificaremanipulare-foto-personale.html cu acest program de doar 4 mb poți să faci cum vrei, privește fotografiile

| zxzx a răspuns:

Photoscape

| Sonny_5515 a răspuns:

Pai cel mai bun program este photoshop. poti descarca orice versiune caci te ajuta, dar este un program greubig grin

| Bubles a răspuns:

Cu photoshopurile cs 1 cs2 cs3 cs4 cs5... daca te-am ajutat da funda te rog:*