| aadelina a întrebat:

Cine vrea cate 2-3 luni, catei de rasa lunga si pufoasa ...Negri sau maroniu, cu negru pe spate. Astept vizitatori.Si cuparatori, 1 leu pe catel doar ca sa traiasca big grin Eu sunt din urziceni ....Cine vrea sa ma contacteze pe id meu de mess : adelina_crisa2003 si sa imi spuna cati catei vrea am 5!

Răspuns Câştigător
| IsabelaIssa a răspuns:

Grigore1239, tu cati copii ai crescut pana acum?

9 răspunsuri:
| Gogu06 a răspuns:

Poti sa il trimiti printr-un colet?

Răspuns utilizator avertizat
| IsabelaIssa a răspuns (pentru Grigore1239):

Pai poate nu oricine isi poate permite sa creasca un copil, si poate sunt altii de varsta ta, care isi doresc un catel. Acum tu ai fost rautacios si ai spus "sa moara"! De ce? Si daca crestem si copil si catel are ceva? Nu in felul asta se face dreptate in tara, despre cum isi trateaza fiecare copii, depinde de educatia fiecaruia. Nu mi se pare ceva exagerat si crud ca un copil sa faca putina miscare la varsta ce ai spus-o, doar nu va sta tot timpul in bratele mamei. Si animalele au suflete si nu imi place deloc cum sunt tratate in Romania! Aici ar trebui sa se faca dreptate! O zi buna iti doresc happy

| aadelina explică (pentru Gogu06):

Nu prea pot fiindca se sufoca si se mai si sperie!big grin
dar tu de unde esti?

| Gogu06 a răspuns (pentru aadelina):

Bucuresti

| Gogu06 a răspuns (pentru Grigore1239):

Decat sa am un copil ca tine mai bine cresc un caine laughing)))

| IsabelaIssa a răspuns (pentru Gogu06):

Mai, nu fi rautacios, fiecare mai avem cateva idei gresite, conteaza sa ne dam seama unde gresim si sa nu repetam. Daca a inteles ce i-am explicat eu asa pe scurt atunci e copil destept, daca nu. fiecare cat il duce capul. O zi buna tuturor! happy