| Rose1123 a întrebat:

Buna tuturor!
Doresc sa adopt un caine de rasa yorksh terrier. Ma poate ajuta cineva? Locuiesc in Alexandria - Teleorman. Este singurul caine de talie mica care imi place, asa ca daca cineva stie pe alt cineva, sau are chiar el un astfel de catel sa ma contacteze. De preferat sa fie pui cam de 2 luni si poate baiat daca nu se poate asta e! Multumesc si astept raspunsuri!happy

1 răspuns:
| 0rlando a răspuns:

Ăsta nu e un câine care se găsește pe toate drumurile.
Costă foarte mult, e foarte greu de întreținut și nu ți-l dă nimeni de pomană.
Nu cred că ai încă vârsta pentru un astfel de câine.