| anonim_4396 a întrebat:

Cineva din Bacau care vinde pui de bichoni? Gratis daca se poate

8 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Vanzare inseamna sa dai o marfa PENTRU bani.
GRATIS inseamna FARA bani.

| mikelson a răspuns:

Cum dracu sa VINZI gratis?
Tu te auzi ce spui?

| Beepbeep a răspuns (pentru mikelson):

Stii ce, aceasta intrebare am scris o aseara pe la 1 noaptea si poate nu m-am exprimat corect dar ideea in sine se intelege.Si mi se pare total absurd sa raspunzi cu o injurie care nici macar nu are legatura cu ce raspuns vreau eu sa primesc.Ai zis cumva de vanzatori de bichoni dim Bacau? Nu...asa ca data viitoare incearca sa raspunzi la subiect.

| Beepbeep a răspuns (pentru mikelson):

Si nu, nu am cum sa ma aud pentru ca nu vorbesc, ci scriu

| mikelson a răspuns (pentru Beepbeep):

Ca sa zic asa...tu nu stii ce este aia o metaforă? Nu imi spune ca nu ai mai auzit niciodata de asemenea expriesie.
Pe langa asta sper ca te-am ajutat sa iti dai seama care este diferenta dintre a da si a vinde, poate data viitoare stii si tu sa te exprimi corect. Baftă in societate!winking

| Beepbeep a răspuns (pentru mikelson):

Ma,lasa ma cu bafta ca am destula.Da vad ca toata lumea se ia de mine cand gresesc ceva dar de raspuns prompt la intrebare e mai greu.Am inteles ca am gresit da nu trebuie sa mi o spui asa de raspicat.