| AsaMaCheama a întrebat:

Cineva dispus să explice cum sta treaba cu vape-ul sau după ce sa mă ghidez atunci când vreau sa îmi cumpăr unul pentru a scoate mai mult abur de exemplu sau dacă îl utilizez fara nicotina? *dau funda*

Răspuns Câştigător
| iustinul78 a răspuns:

Depinde de buget
Un vape ok,la un buget mic, cred ca ti l-a recomandat toata lumea e un ego aio, ai acolo tot ce iti trebuie, si e usor de utilizat, pretul ar fi cam 130 de ron
Daca vrei ceva care sa fie bun,iti iei deja un mod,pecare ii folosesti cu acumulatori, pentru el iti trebuie un atomizor, depinde acum daca vrei sa iti faci singur rezistentele, iti iei servisabil daca nu, cu rezistentele lui.mod-ul ar costa in jur de 300 de lei unul cu 2 baterii, iti mai trebuie 2 acumulatori, 50 de lei bucata, atomizorul care e in jur de 100 de lei si incarcotor, 50-100 depinde cate baterii incarca deodata.iti mai trebuie consumabilele de acum, lichid si daca alegi un atomizor servisabil, sarma(recomanda fused clipton) si bumbac.
Sper ca te-am ajutat

1 răspuns:
| AsaMaCheama explică (pentru iustinul78):

M-ar interesa la ego aio cantitatea de abur scos sau cum pot sa o reglez ( e în funcție de vată și sarma?)