| MarioStrepede125 a întrebat:

As vrea sa ma apuc de vape. Si da poate o sa spuneti de ce? nu este bun etc cum spun unii.
Am varsta de 17 ani nu a fumat pana acum nimic in afara de nargilea cu fratele meu mai mare si de cand am vazut tigarile electronice as vrea sa ma apuc doar pentru pasiunea intensa de a scoate acei norişori de aburi. Mentionez ca am sticlute cu arome acasa de 0% nicotina si cu nicotina dar eu as vrea fara nicotina doar pentru faptul ca imi plac acei aburi sa ma joc cu ei si sa simt aroma aia dulce...
Adica mama nu ma lasa nu pentru faptul ca zice ca e canceroasa si nu prea cred sa fie fara nicotina canceroasa doar ca nu vrea sa ma lase, nu acum in general.
Sa nu intelegeti gresit, o vreau numai pentru a ma simti bine si pentru a expira acel abur care ma fascineaza.

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"ma apuc de vape. ...doar pentru pasiunea intensa de a scoatd acei norişori"

de ce să umbli cu jumătăți de măsură? treci direcr la tutun pe-bune, de ce nu chiar trabucuri?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt norișori pe cer deja, nu mai e nevoie de ăia din paiul tău.