| jessyka_9063 a întrebat:

Cine face dansuri sportive si decat timp faceti daca faceti?

Răspuns Câştigător
| ZuuZaaA a răspuns:

Eu, dar m-am lasat.sad. nu prea mai aveam timp.de fapt am facut 2 ani dansuri de societate si 1 an dansuri sportive.

4 răspunsuri:
| NoName1234 a răspuns:

Fac dans sportiv, la o sala de langa Brick, de aproape 1 am fac! happy

| jessyka_9063 explică:

Eu fac de 3 jumate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu! Dar ma duc mai rar, deoarece nu prea ma pasioneaza asa de tare. Ma duc de cativa ani, dar stiu ca la gradinita am intrat intr-o sceneta care tinea de dans, apoi prin generala faceam parte din grupul scolii. Cred ca pe la sfarsitul clasei a patra am inceput cu antrenamente serioase happy.

| Eudhxjxjjxm a răspuns:

Eu de 4 ani