| chocolate2 a întrebat:

Cine este la dansuri sportive de performanta de pe aici? Spuneti-mi si mie pe ce clasa sunteti si cum reusiti sa faceti fata si la scoala si la dansuri.Adica aveti timp? Sau la scoala luati note mari? O prietena de-a mea s-a lasat de dans din cauza ca nu avea timp sa invete si era super buna la dansuri sportive...

2 răspunsuri:
| MinoreBay a răspuns:

Eu am renuntat la dansuri sportive pentru ca aveamm timpul incarcat aveamm si scoala si dansuri sportive balet si iarna patinaj artistic asa ca am renuntat la dansuri sportive si si acum am ramas la restul iar cu scoala a fost foarte greu notele mele au devenit foarte proaste...

| veverik a răspuns:

Crede-ma, daca ai un program organizat reusesti sa la faci pe toatebig grin Daca iti place dansul cu siguranta o sa iti gasesti timp pentru el. Dar totusi scoala sa fie pe primul loc...si, sunt la clasa C si reusesc sa iau note mari la scoala.