| Na7uraL a întrebat:

Cred ca toti ati mancat macar odata Kubeti...Acum a aparut un concurs cu Kubeti, la fiecare sfarsit de saptamana se trage la sorti, Se numeste Vanatoarea de Vampiri in care trebuie sa castigi cati mai multi usturoi.Pentru fiecare 100 usturoi aveti o sansa in +
Premii :
1 x Nintendo Wii
2 x Consola Sony Playstation Portable (PSP)
3 x iPod Nano 8GB
20 x Telefon Samsung Corby
Va inregistrati aici : http://www.vanatoareadevampiri.ro/? ref=17954
Succes!

Răspuns Câştigător
| Łøяﻉ a răspuns:

Eo una nu ma bag in asa ceva thinking insa succes daca uh participii >:d

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Misto daca ai mai multe sute de usturoi castigi astea!