| fetitza a întrebat:

Cred ca toti ati mancat macar odata Kubeti...Acum a aparut un concurs cu Kubeti, la fiecare sfarsit de saptamana se trage la sorti, Se numeste Vanatoarea de Vampiri in care trebuie sa castigi cati mai multi usturoi.Pentru fiecare 100 usturoi aveti o sansa in +

Premii :

1 x Nintendo Wii

2 x Consola Sony Playstation Portable (PSP)

3 x iPod Nano 8GB

20 x Telefon Samsung Corby

intregistrati-va aici: http://www.vanatoareadevampiri.ro/? ref=30497

Successs

1 răspuns:
| ecristinamc a răspuns:

Mulktumim.
Aroma nu e tocmai reusita dar concursul ma face sa mai cumpar si-o alta data.