| Prezidentul a întrebat:

Credeti ca exista Nessie, monstrul din Loch Ness? (a mai fost vazut in '72, avea 6-9 metri )

Răspuns Câştigător
| Scuturici a răspuns:

Eu cred ca exista... poate nu a murit daca a murit cred ca mai exista si alte creaturi din astea...

5 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Eu cred ca a existat cu adevarat dar a murit intre timp din cauza neadaptarii. Probabil era o specie mai deosebita. E posibil ca animale din aceeasi specie sa mai traiasca pe undeva in continuare. Chiar si Nessie se poate sa nu fi murit, doar sa isi fi mutat locul de bastina intr-un loc mai potrivit.

| Prezidentul explică:

Multumesc pentru raspun big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da