| bossboss1 a întrebat:

TPU,ma tot uite pe YouTube...si am gasit mai multe dovezi ca exista monstrul din Loch Ness. Este adevarat?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Vezi de treaba, sunt doar niste superstitii, nu mai crede in toate nascocirile oamenilor.
Te pup!

2 răspunsuri:
| Fabulistul a răspuns:

Da frate, alaturi de Sasquatch, Zburatorul, vampiri si varcolaci. Stau toti in baza lor super-secreta si lanseaza superstitii. Psyche

| Mosoglu_Vladimir_1981 a răspuns:

O noua observatie a Monstrului Loch Ness pe Hartile Apple facute de satelit, dar pare sa fie o proba neintemeiata, datorita calitatii proaste a imaginii.
http://inbors.com/monstrul-din-loch-ness-apple-maps/