| S0nofS4tana a întrebat:

Cu ce alta rasa as putea imperechea un terra nova mascul ca puii sa devina mai agresivi?

7 răspunsuri:
| RoxanaDenisa a răspuns:

Cu un terra novawinking. De ce vrei sa faci niste corcituri? crezi ca o sa fie mai agresive? nu`, nu o sa fie, ci din contra, nu stii ce o sa iasawinking.
Cainii sunt asa cum ii invata omu`.

| ANONIM49112911 a răspuns:

Cu un amstaff

| selenagomezz a răspuns:

Pai nu dupa imperecheat e asta ca sa fie agresivi u trebuie sai invetui sa fie asa joacate cu carpa, enerveazakl etc.

| Daniel2836 a răspuns:

Rotwailer sau Buldog

| DomnuMăr a răspuns:

Cu un dog de bordeaux sau un rottweiler
dar cel mai bine cu un caucazian

| Silviu_Man_1996 a răspuns:

Cu un kangal, dar cel mai bine ar fi sa nu faci corcituri, faci ceva bani frumosi si dupa iti poti lua o rasa agresiva...