| k1dutzz a întrebat:

Cu ce program pot filma in joc, si in acelasi timp sa si vorbesc sa se auda vocea in video. ( am microfon ) explicati-mi va rog cum trebuie sa fac. FUNDA.

3 răspunsuri:
| Denis_1041 a răspuns:

Fraps daca ai windows 7 ultimated e foarte bun se vede ca lacrima big grin am filmat si eu niste hackeri si s-a vazut beton deci ti-l recomand cauta pe mozila

| AndreyStan a răspuns:

Uite mane cele mai bune programe de inregistrat sunt: (celebrul) FRAPS si bandicam

| 6CaiFrumosi a răspuns:

Eu folosesc Camtasia. Este un program bun si folosesc si eu. Poti da cu zoom, poti pune sageti, poti seta cum sa se vada mouse cursor si mai multe chestii...De asemenea, cand il downloadezi ai si un Tutorial care te va ajuta.