| Scherlit a întrebat:

Cu ce sa imi spal porcusorul de guineea? Lam spalat cu sapun si il mananca pielea.(aviz celor ce se pricep)

4 răspunsuri:
| Adaadaisk a răspuns:

Exista samponel special.De ex este unul si pentru porcusori de guineea si pentru iepurasi la 200 ml este cam 35 de lei dar cred ca este bun pentru ca verisorul meu de acesta foloseste. Sper ca te-am ajutat

| Adaadaisk a răspuns:

Exista sampon special pentru porcusorii de guineea. De ex cel pe care l-am luat ultima oara pentru verisorul meu(are un porcusor de guineea) a fost unul si pentru iepurasi are 200 ml si costa 35 de lei

| deeaandreeaa a răspuns:

Hello! Porcusorul tau de guineea este, probabil, alergic la sapun... Dar nu trebuie neaparat sa il speli pentru ca porcusorii de guineea sunt animale foarte curate. Daca vrei neaparat sa ii faci baie poti incerca un sampon de bebelusi.

| Scherlit explică (pentru deeaandreeaa):

Si e normal sa naparleasca?