| Fuffy is Fluffy ;) a întrebat:

Cu ce va hraniti catelul si cu ce gustari il rasfatati?

Răspuns Câştigător
| šρяίηģ a răspuns:

Incearca orice de la Pedigree. Hrana uscata este variata si potrivita oricarei varste (exista varieteti pentru Junior, Adult si Senior) si de asemenea cu gusturi diferite. Gustarile de la Pedigree sunt de asemenea bune. Incearca si conservele cu carne si rasfata-l cu putin laptic din cand in cand.

Uite, de aici poti sa vezi produsele, fara a trebui sa mergi pana la pet-shop sa intrebi de una de alta;) : www.pedigree.ro

5 răspunsuri:
| Nicolelenaa a răspuns:

Eu am o catelusa (da e deja baba are 10 ani :p)
nu mananca deloc mancare speciala pentru caini
o rasfat cu friptura, piept de pui, copanele, oase, peste(din ala care are doar coloana vertebrala ca sa i-o scot ca nu are voie sa manance oase de peste), a si delicatesele ei preferate sunt
PEPENELE VERDE si PORUMBUL FIERT laughing
ii plac mult

| EUSIATIT a răspuns:

Mincare de ciini [PURINA pentru adulti] si restul tot ce maninc si eu carne. ciorbica uneori. oase mai putin de pasare si multe napolitane ii plac. si bineinteles ciocolata dar putina ca face diabet ha ha

| 3NGL3ZUL a răspuns:

Cica orezul!

| BlueBaby a răspuns:

Mananca pedigree, iar gustarile sunt diverse, tot felul de cocoroambe si batoane.happy

Eu nu ii dau pedigree pentru ca nu ii place, de obicei il rasfat cu carnita... daca e fara si mama face preaparte cu carnita el vine in casa si se uita tinta la masa... ii plac batoanele de cioclata dar nu ii dau numai o bucatica pentru ca nu ii face bine daca ii dau in exces