| MishuCuc a întrebat:

Cu ce zodie e compatibila fecioara?

Răspuns Câştigător
| TooNight a răspuns:

Cu capricornul si taurul, deoarece sunt tot zodii de pamant.
funda?

3 răspunsuri:
| Isabelamaria21 a răspuns:

Asta e o prostie, dacă îl iubeşti şi te iubeşte ce zodie contează că e?
Şi mama e fecioară, iar tata e balanţă...şi se înţeleg de minune!

| Bailey a răspuns:

Cu taurul love strucklove struck Si eu sunt fecioaraa happy

| Fartie a răspuns:

Scuze ca iti dau peste cap horoscopul dar te anunt ca zodiile nu prea invluenteaza compatibilitatea, adica daca o iubesti si te iubeste nu conteaza ce zodie e.ce vrei sa spui ca daca afli ca fecioara e comp. cu rac (exemplu) o sa cauti fata perfecta dupa zodie..sa fie rac?laughing))