| madalina97_7115 a întrebat:

Cui ii place Adam Lambert? De ce va place? Credeti ca el ar fi trebuit sa fie castigatorul la American Idol? Daca sunteti fani va rog sa imi trimiteti id vostru intr-un mesaj privat pentru a putea vorbi mai multe despre el pe messhappymersi!

5 răspunsuri:
| madalicious a răspuns:

Mie imi place. :x Pentru ca canta al naibii de bine! Cui ii pasa ce gen este el, atata timp cat canta bine, nu-mi pasa nici daca e travestit. :))) Si da, cred ca el ar fi trebuit sa fie castigatorul American Idol. O merita din plin.

Uite melodia mea preferata de la el : http://www.youtube.com/watch?v=htuNfosB-ic

P. S. Nu sunt mare fan.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place la nebunie cum canta si cum arata... are niste ochii frumosi. mi-a cazut fata cand am auzit ca a gay dar pana la urma e viata lui. noua ne place un artist dupa cum canta. de exempli Michael Jackson vi se parea ca avea o frumusete aparte? mie sincer nu dar imi placea si imi place cum canta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place la nebunie adam lambert

| PunkPrincess_7346 a răspuns:

Da, imi place. are originalitate, face show-uri ca lumea, o voce buna...nu ma deranjeaza faptul ca e gay, pentru ca 1 a recunoscut ca este 2.si ce daca este gay, se ia dupa instincte...si il apreciez pentru. asta.in materie de melodii cred ca sunt bune:whataya want from me, for your entertaiment, if i had you, no boundaries, aftermath, mad world(studio). E un om uimitor

| bianca97 a răspuns:

La inceput imi placea dar nu imi mai place la el decat melodiile de cand am aflata ca e gay...straight face