| TheFireGirl a întrebat:

Nu credeti ca era drept sa castige adam lambert la american idol?

Răspuns Câştigător
| alicexs a răspuns:

Ba da el trebuia sa castige dar s-a aflat ca e gay si de aia a castigat chris. oricum eu il ador pacat ca e pe invers... ca altfel era invadat de fete si fane ( oricum e) eu il ador:X

10 răspunsuri:
| xSoaked a răspuns:

Vai cred ca am raspuns la 100 de intrebari ca asta. Ba da, era corect sa castige el, dar probabil ca "li s-a facut mila" de Kris pentru ca el nu avea pregatire scenica si vocala ca Adam de dinainte, si mai era si gay... Nu stiu de ce i-ar deranja asta. Toate interpretarile lui au fost day dreaming geniale. El merita sa castige, da.

| Bunny a răspuns:

Da era corect sa castige Adam.
Dar cred ca asa pe locul 2 a avut mai multe de castigat.
Chiar si Kris Allen(parca asa il cheama) a zis ca merita Adam.
Dar eu personal dupa American Idol nu am mai auzit de Kris.
Adam are mai mult succes chiar si cu locul 2.
Chiar si gay tot mor fetele dupa el.laughing
Deja e foarte bun in foarte putin timp.
Peste mai multi ani o sa fie ca MJ o legenda.
Sunt putini ca ei

| Catte a răspuns:

Da.happy
Imi place foarte mult de el.si aspect, si cum canta. din pacate. cica e gay:-s
Asta e.happy...inclinatiile nu se discuta.si se zvoneste ca ar si indragostit de Bill Kaulitzhee hee

| sweettyyyy a răspuns:

Daaa...Trabuia el sa cistige...`!
Si ca este gay asta nu inseamna ca nu are dreptul la cistig!
Care vashe e problema lor c el este gay`!
Da intr-un fel ma deranjeaza si pe mine ca e gay...pentru cal il ador, e asa dragut`! Dar oricum nu au facut korect`!
El trebuia sa cistige`!

| Miki_2654 a răspuns:

Normal LOL! e cel mai tare si hot happy (chiar daca e gay)

| MusikOnLife a răspuns:

Loool... logik el trbuia sa fie number one:X:Xce idioti sunt cei din juriu:X:Xbsk Adam:X

| flafyyAdamLambert a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=Ro0Pu38ri38 cum sa nu castige cu asa ceva :-o daca cine canta asa nu castiga cine naiba sa mai castige oricum el merita sa castige. Da e gay si care e faza? ce conteaza, conteaza ca are o voce superba (putin zis) si e foarte frumos.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. dar cine a castigat?happy

[hehelaughing]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba da. dar prejudecatile oamenilor mai ales americanii fac cat un premiu pierdut la American idol. looseri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Logik e kel mai bun