| LostInDreams a întrebat:

Hello, hello! Va place adam lambert? Ce parere aveti despre el si ce piesa va place cel mai mult? Mi mi-a placut inca de cand a aparut in american idol si il ador si acumbig grin. Voi?

14 răspunsuri:
| Aiicha a răspuns:

Da imi plac foarte mult melodiile lui. What do you want from me, e preferata mea, inca nu m-am saturat de melodia desi o ascult de prin februarie.Mai imi plac si :time for miracles, for your entertainment, if i had you si coverurile mad world, black and white si tracks of my tears.

| BellsC a răspuns:

Whataya want from me
si pakat ca e gay pentru ca e sweetwinking

| Iubesc Limonada a răspuns:

Nu am nimic personal cu el dar parerea mea este ca il copiaza prea mult pe Bill (Tokio Hotel).

| Marcelino a răspuns:

Mie imi place Whataya want, dar pacat ca e gay.

| T a răspuns:

Da! E Cel mai tare! Imi plac toate melodiile lui! Merita sa castige American Idol.

| Alexandraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Da imi place foarte mult Adam Lambert.Pacat de el ca e gay:(pentru ca e chiar dragut, dar il iubesc si asa:)
http://www.youtube.com/watch?v=l6LKXRCQAAs

| PunkPrincess_7346 a răspuns:

Da imi place.are o voce buna, un stil aparte, videoclipuri reusite, este original. Imi place for your entertainment.
http://www.youtube.com/watch?v=l6LKXRCQAAs. este foarte sexy in videoclip. si imi mai place Whataya want from me
http://www.youtube.com/watch?v=tOqRimwwwe4&feature=related (o piesa de dragoste foarte reusita)
despre factul ca e gay nu am nimic in potriva.pana la urma sa apreciem si ceea ce produce(muzica). viata lui persoanala... e viata lui persoanala.
P. S. pe langa adam imi mai place mult Bill Kaulitz(piesele pref scream, that day si ready, set, go)
Iar Adam a recunoscut ca unul dintre idolii lui este bill kaultz... ii admira stilul, coafurile, muzica si faptul ca nu e gay

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da :X Imi placeeeeee! Am aproape toate melodiile lui si pur si simplu il adorr :X
Ce iubesc cel mai mult la Adam este frezaaa lui :X Ii atat de perfect!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.Imi place vocea lui si e talentat. Cel mai mult imi place For your entertainment http://www.youtube.com/watch?v=l6LKXRCQAAs.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E foarte tare!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E cel mai tare si super hot il iubesc din toata inima, il ador si recunosc ca sunt obsedata de el, si dupa parerea mea in acest moment este cea mai buna voce masculina

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scz ca ma bag. dar, cui ii place Adam Lambert puteti intra in grupul meu... http://www.facebook.com/group.php?gid=146469915375981&ref=mf daca vreti nu va oblig! Am facut ascest grup pentru ca imi place asa cum e el si nimeni nu ii poate schimba opiniile :D

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da imi place foarte mult melodia mea preferata este for your entertainment parul ochii oau

| glossy a răspuns:

Doamneeee! e cel mai tare:super voce, super stil, super personalitate, naspa sexualitate da asta e(n-avem ce faqe), super piese(whataya want from me, for your entertainment, if i had you, sleepwalker, mad world, ring of fire, fever, strut, broken open, master plan, time for miracles, no boundaries, down the rabbit hole, tracks of my tears ETC. Toate sunt absolut GENIALE:X:X:angrychiar daca unele sunt coveruri sunt mai bune ca originalul oriqm) love struck YoU AdaM