| KikiRiki98 a întrebat:

Cui ii place germana? love struck

15 răspunsuri:
| SentimenteColorate a răspuns:

Mie mult iti plc si tie? funda

| ApofissPapaya a răspuns:

Mie happy, de curand am vazut in revista Kaufland:
Cautam viitori angajati, cunostinte medii, limba engleza( limba germana constituie un avantaj).
Pt. mine limba germana e foarte usoara, eu o fac din clasa I ( 1 ).
In general, germana e o limba grea, si gramatica de asemenea. Dar te ajuta foarte mult pe viitor. Faci germana?happy

| filipm2001 a răspuns:

Me me me me me me mewinking

| Șosețică a răspuns:

Mieee love struck

| HappyCandy a răspuns:

Imi place dar oricum nu e asa de miraculoasa, incredibila si nemaipome nita ca limba romana.

| dark_9812 a răspuns:

Mi se pare prea grealaughing

| Ana a răspuns:

Si mie mi-ar place germana daca ar fi mai usoara big grin

| Bibb1 a răspuns:

Eu:X o iubesc day dreaming

| elizzu a răspuns:

Jaja, mir mir rolling on the floor

| ruPfashu a răspuns:

Mie :d

| AmandytaErhan a răspuns:

Nu cunosc germana dar vreau foarte mult sa o invat! e super! ador accentul germanilor!

| Hiroko a răspuns:

Mie imi place foarte mult germana dar e foarte grea sad stiu si eu cateva cuvinte tongue

| keissy a răspuns:

Fac germana de 6 ani, am avut mereu media 10 si nu stiu sa leg 2 cuvinte in germana.deci mie nu prea

| sasuke8000 a răspuns:

Daca dai funda e super germana

| Alexandra_3000 a răspuns:

Mie.