| TurnOn a întrebat:

Cum acomodezi un hamster pitic intr-o casa noua cu persoane noi? Pot scoate hamsterii pitici la plimbare si cand sunt afara (+)25 grade C? motivati raspunsul! fundita + vot!

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu, hamsterul ramane doar in cusca lui. Daca il scoti afara ti-l mananca cainele sau il pierzi ori nu suporta temperatura ambientala.

| ℓαυrıtα a răspuns:

Eu am mai scos hamsterii pitici afara dar doar in cusca de transport cand nu era nici frig si nici cald i-am lasat in iarba dar doar cu mine supravegheazai cu atentie

| BliTTeR a răspuns:

Am avut si eu hamsteri si nu il scoate afara, prin casa da si el trebuie sa stea la temperatura cuprinsa intre 15 si 22 de grade C