| eliana100 a întrebat:

Vreau sa cresc la apartament un iepuras, dar cei pitici sunt prea sensibili. Ce alte rase se potrivesc? Ce pot sa fac ca sa nu miroasa atat de puternic? Mentionez ca ii cresc in balcon inchis, la o temperatura potrivita ( iarna, cateva grade ). II pot scoate in timpul zilei pe afara. Ce parere aveti? Ar trebui, totusi, sa iau un iepuras pitic si sa il vaccinez corespunzator?

2 răspunsuri:
| viotedy a răspuns:

Oricum o sa miroase.Nu merge la bloc.Alege altceva.

| eliana100 explică (pentru viotedy):

Ce alte animale sunt potrivite? Am studiat atent problema si nu am gasit alta optiune, mai ales ca ii tin in balcon.