| MineIsLikeABridge a întrebat:

Cum adica pisici sterilizate, le fierb in otet rolling on the floor, le dau cu spirt la kur, sau ce le fac? big grin de le trebuie si hrana sterilizata, cred ca le baga la masina de spalat automata

Răspuns Câştigător
| PaulCCraciun a răspuns:

Sterilizate, adica nu mai pot face pui. Ceea ce a spus narcis2007, inseamna castrare. Sterilizarea nu presupune neaparat indepartarea testiculelor/ovarelor. Sterilitatea poate aparea, ca si in cazul oamenilor, si in urma unei boli.

2 răspunsuri:
| vladvlad23 a răspuns:

Nu, le imoaie in sapun si in apa pana mai creste blana, si dupa aia sterg vasele cu ele, ca doar trebuie sa fie sterilizate pisicile, da vezi daca ai achizitionat una daca ii curge spirtu din kur sa o dai inapoi ca e in garantie 1 an, sau daca ii lipseste blana de la otet, sau daca se ineaca greu in sapun si apa, zic si eu, ca doar n-o s-o tii animal de companie... logic nu?

| Narcis2007 a răspuns:

Le taile alea 2 dintre picioare...