| kennzor a întrebat:

Cum am as putea sa-mi conving mama si bunicul sa-mi iau un caine

Răspuns Câştigător
| NicollNikkyKv a răspuns:

Un caine inseamna multa responsabilitate.Depinde si ce caine vrei. Dac vrei un bishon are nevoie de mullta ingrijire ca toti ceilalti dar acestia sunt mai sensibili si mai prietentiosi...
Aratale ca esti responsabila! si ca-l poti ingriji. Adica: sa-i faci baie, sa-l duci la vaccinuri, sa-l scoti la plimbare sa ai grije de el.

Mult succes!

Fundita?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai spune-le ca vei fi responsabil si ca vei avea mare grija de el.
Si eu m-am rugat un an de parintii mei si pana la urma in aceasta vara l-am primit. Mi-am cumparat un chorkie. Necesita multa ingrijire si scos de foarte multe ori afara sa se invete sa faca afara ( in cazul in care vrei sa-l ti in casa)
Funda?