| bigfoot_2109 a întrebat:

Cum credeti ca arata extraterestri? Nu vreau imagini vreau sa ii descrieti voi.

6 răspunsuri:
| Sconcsiş a răspuns:

Mi-ar fi luat prea mult sa ii descriu, asa ca am pus o poza... Sper ca nu te superi...
http://2.bp.blogspot.com/......er+noi.jpg

| alexxa a răspuns:

Cred ca sunt verzithinking au ochii mari si luciosi, au codita si cornite si 6 degete la mainidevil...si probabil sunt grasi si piticithinking

| zapa1 a răspuns:

laughingverzi deoarece nu s-au copt destul
ochii mari si albastri, capruilaughing
rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor
dar tu cum crezi ca arata?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai, aici trebuie sa ne folosim imaginatia. Eu, de exemplu, imi imaginez un extraterestru ca fiind un om. Un simplu om. Scund, cu ochi, gura, nas, urechi... Si putina "magie ". Totusi, iti trebuie daca vrei sa traiesti pe alta planeta, mai ales unde aerul nu prea exista. Eu nu imi imaginez ca pe un monstru, verde etc. Deja am spus ca are " magie ". daca mai e si monstru deja e prea de tot. In filme si desene animate poate ca il arata asa. dar asta dupa imaginatia lor. Dupa imaginatia mea, asa il vad. Ca pe un om.

| casian_6775 a răspuns:

Ochi mici, urechile mari, fara nas, verzi si cu coadalaughing

| oxana17 a răspuns:

Extraterestrii nu exista.Sunt doar niste inventii ale americanilor.