| expertcryptozoolog a întrebat:

Cum va imaginati ca arata extraterestri? PUteti sa aratati poze sa-i descrieti, nu conteaza. Eu cred ca arata ca bieber

9 răspunsuri:
| DrugFree a răspuns:

Eu sunt de acord cu sunset,, cum poti sa spui asta, extraterestri nu sunt decat niste creaturi de pe alte planete, dar fara suparare, chiar cred ca le jignesti ca sa spui ca arata ca Cap-de-mop

| sunset a răspuns:

Stephen Hawking a spus un lucruu foarte inteligent: ca este convins ca exista extraterestrii, dar mare noastra greseala este ca ni-i inchipuim ca fiind umani. In diferite locuri viata se dezvolta diferit. Asa cum la noi gasesti ursul brun/carpatin, in Antarctica, ursul polar, iar in Australia, ursul koala, asa pe Pamant exista aceasta specie umana, iar pe alta planeta, se afla o specie diferita. Diferenta fiind dupa mine cam ca aceea intre speciile de ursi sau de vulpi.
Asa ca nu prea imi pot inchipui cum arata.
PS: Cu toate ca nu sunt fan Justin Bieber, nu stiu ce ai cu el, nu cred ca seamana a extraterestru cat timp traieste pe Pamant.
Fara sa te jignesc, si fara sa te cunosc si eu pot spune ca dupa mine extraterestrii nu sunt cu nimic mai dezvoltati ca tine. Ia-o cum vrei.

| GossipGirl_2226 a răspuns:

Buna asta!laughing
Si eu cred la fel.winking
Mai degraba ca un Bieber cu capul verderolling on the floor)

| Alice180297 a răspuns:

Mici, verzi, cu o voce ciudata, cu 6 ochi si cu foarte multe degete. big grin Nu cred ca justin are aceste defecte.ca sa le spun asa laughing. Stii? eu zic sa. i dai fundita lui "sunset". o merita din plin. un comentariu foarte inteligentwinking

| Brumilicious a răspuns:

Of of, da si uh esti impotriva lui!?
tampenii... :@
eu zic ca arata asa :http://www.google.ro/......tp?/imgres 1452&itbs=1&iact=hc&vpx=165&vpy=197&dur=963&hovh=285&hovw=177&tx=92&ty=138&oei=Xk4PTZlYx5XxA_2SrIUH&esq=3&page=3&ndsp=19&ved=1t:429, r:12, s:64&biw=1280&bih=709

cum poti sa fii impotriva lui!? nu ai gusturi >:P

un extraterestru nu poate arata asa super ca el! un extraterestru arata ca si cel din poza pe care am trimis-o mai sus... :>

| ƦoyJoиЭsJR a răspuns:

laughingNu exista... Dar daca ar exista cred ca ar arata ca bieberrolling on the floor

| ionika17 a răspuns:

Eu cred ca sunt verzilaughing. Auzi ca beberrolling on the floor

| OhMyBieber a răspuns:

Nu mai radeti de bieber.nu o spun din rautate da sunteti jalnici daca il comparati in halul ala.

| BUJOR a răspuns:

Eu cred ca extraterestri sunt : verzi sau albastri, au unul sau peste trei ochi, nu sunt prea inalti si sunt foarte mofturosi si enervanti dar pot fi cateodata tare pofticiosi.