| Milenushgan a întrebat:

Cum credeti care e cel mai dragut ciine, cocker spaniel sau teckel?

Răspuns Câştigător
| Sabiina a răspuns:

@Mayasha Cokerii is foarte inteligenti si invata foarte repede. Ai avut vreodata un coker sau numai comentezi asa de flori de cuc? Eu zic sa nu iti dai degeaba cu parerea daca nu stii.happy

7 răspunsuri:
| LaughOutLoud a răspuns:

Teckel pentru ca cockeri is prosti si invata greu

| danielcretu1980 a răspuns:

Eu cresc cocker englez. sunt foarte inteligenti. unul dintre ai mei numara. Dovada:
http://www.youtube.com/watch?v=Y3q9EXo7dFc

Sunt foarte frumosi, eleganti, cuminti daca sunt dresati, afectuosi si sensibili la dorintele stapanului. Eu ii iubesc.

despre teckeli nu stiu la fel de multe, asa ca ma abtin.

| smile20000 a răspuns:

Cocker deoarece este mult mai dragastosnsi iubitor si macar te poti juca cu el

| Sabiina a răspuns:

Coker. love struck Teckelul arata ca un carnacior.laughing[Da stiu, ciudat.]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cocker, de ce? pentru ca au asa o blana pufoasa si ochisorii aia tristi...:X:Xpuppy dog eyes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Coker, de ce? pentru ca au o asa blana pufoasa :X si ochii aia tristi puppy dog eyes fundita? love struck pup :*

| ByA5307 a răspuns:

Eu cred ca teckel pentru ca este mic si scump!love struck