| Pisiii_9816 a întrebat:

Cum creez haine in imvu? Dau fundita >:

9 răspunsuri:
| Muflă a răspuns:

Nu trebuie sa fii VIP lol... trebuie doar să scapi de "Guest_" și asta se face în mai multe moduri oh go on

| ahlrh a răspuns:

Trebuie sa fii mai intai "Designer IMVU" + Cont VIP si parca + 18 years. Dupa poti sa te apuci de creat haine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am creeat daca vreti sa va explic poti fi si Guest baga CiresikaMika si o sa fi creetor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu trebuie sa fii nici un designer sh nici un +18.acolo pe langa dress up.este un program creator.pe imvu. dar trebuie sa ai versiunea noua.sa stii ca e fte complicat oricum!happySper ca ti-am fost de ajutorhappy

| lLexii a răspuns:

Va rog imi spunce cineva cum se numeste noua versiune imvu pentru creeare haine? dau fundita...

| lLexii a răspuns:

Nici eu nu stiu! Cine stie cum se numeste verisunea imvu pentru creare? Dau funditasmug

| lLexii a răspuns:

Hei am dat am ales culoriile am dat apply changes blahblah am dat save da cand dau ubload spune ca nu am suficient credits si eu am 2000 explicati-mi va rog.dau 2 funda>.

| RoUzzY a răspuns:

Tre sa descarci ceva
dar trebuie sa fii vip!

| Pisiii_9816 explică:

. x St vip si de toate :]
. x Deci cum fk?