| DrugFree a întrebat:

Cum cumpar un animal pe barn buddy stiu shop-animals dar dupa aceea?

7 răspunsuri:
| Isabelamaria21 a răspuns:

Pai dupa ce dai pe shop -animals dai click pe animalul pe care vrei s il cumperi si dupa aia dai pe Buy sh gata dar nu uita ca sa ai si bani ca sa iti ajunga

| Lala20 a răspuns:

Pai.vezi daca ai banii necesari, alegi animalul care il vrei si daca ai cati bani iti trebuie dai pe "cumpara". Animalul iti va aparea pe ferma! Nu e nicio smecherie. Funda?

| mihaela0205 a răspuns:

Dupa aceea el iti apare in ferma ta, tu dai la,, Arange items" sus la sagetile acelea si iti pui animalul in locul in care doresti. Funda?

| Chrristina a răspuns:

Trebuie sa ai bani sau credite suficiete incat sa iti poti lua un animal
Aa si nivelul corespunzator pentru a cumpara un animal
Dai click pe animalul care il vrei si jos in dreapta apare pe verde "cumpara" sau "buy" asta daca merge, daca nu merge o sa scrie " nu ai suficiente monedE", " nu ai suficiente credite" sau nu ai nivelul corespunzator
Succes! big grin

| Stelistul a răspuns:

Click pe animalul dorit pe urma Buywinking Depinde si de cate monede rosi/galbene ai.
Exemple:caine de paza-20. 000 monede rosii(BB-credite)
Capra(Nubian goat)-aprox. 50. 000 monede galbene(coinsi)

| BrigitteMore a răspuns:

Dai click pe animalul care il vrei si iti apare o noua fereastra si scrie in jos cat costa si dedesubt Buy. Apesi Buy si animalul iti apare in gradina

| alexutz222 a răspuns:

Dai buy da trebuie sa ai bani... cum ar fi catelu ala la 1. 000 galbeni trebuie sa ai nu stiu ce 20 de invitatii eu am big grin