| DrugFree a întrebat:

Cum cumpar un animal pe barn buddy stiu shop-animals dar dupa aceea?

7 răspunsuri:
| Isabelamaria21 a răspuns:

Pai dupa ce dai pe shop -animals dai click pe animalul pe care vrei s il cumperi si dupa aia dai pe Buy sh gata dar nu uita ca sa ai si bani ca sa iti ajunga

| Lala20 a răspuns:

Pai.vezi daca ai banii necesari, alegi animalul care il vrei si daca ai cati bani iti trebuie dai pe "cumpara". Animalul iti va aparea pe ferma! Nu e nicio smecherie. Funda?

| mihaela0205 a răspuns:

Dupa aceea el iti apare in ferma ta, tu dai la,, Arange items" sus la sagetile acelea si iti pui animalul in locul in care doresti. Funda?

| Chrristina a răspuns:

Trebuie sa ai bani sau credite suficiete incat sa iti poti lua un animal
Aa si nivelul corespunzator pentru a cumpara un animal
Dai click pe animalul care il vrei si jos in dreapta apare pe verde "cumpara" sau "buy" asta daca merge, daca nu merge o sa scrie " nu ai suficiente monedE", " nu ai suficiente credite" sau nu ai nivelul corespunzator
Succes! big grin

| Stelistul a răspuns:

Click pe animalul dorit pe urma Buywinking Depinde si de cate monede rosi/galbene ai.
Exemple:caine de paza-20. 000 monede rosii(BB-credite)
Capra(Nubian goat)-aprox. 50. 000 monede galbene(coinsi)

| BrigitteMore a răspuns:

Dai click pe animalul care il vrei si iti apare o noua fereastra si scrie in jos cat costa si dedesubt Buy. Apesi Buy si animalul iti apare in gradina

| alexutz222 a răspuns:

Dai buy da trebuie sa ai bani... cum ar fi catelu ala la 1. 000 galbeni trebuie sa ai nu stiu ce 20 de invitatii eu am big grin

Întrebări similare