| SEBASTIANDER a întrebat:

Cum dau unignore pe mess adica i-am dat ignore iar acum cum sa ii scot ignore-ul sa il bag la loc in lista?

Răspuns Câştigător
| Furculingură a răspuns:

Pai acolo sus ai 4 butoane:
-Messenger
-Contacts
-Actions
-Help
Dai pe Messenger, apoi pe preferences.
O sa iti apara o fereastra, si in stanga ai o lista.Cauti Ignore List si dai acolo.O sa iti apara o casuta unde ai contactele ignorate.Selectezi contactul pe car evrei sa il scoti si dai remove. Dupa aceea il bagi din nou in lista cum se baga normal.
Sper ca raspunsul meu ti-a fost de folos!happy

1 răspuns:
| robyrobyroby123123123 a răspuns:

Poii. intri pe mes si apesi Ctrl+Shift+P dupa acea iti va aparea o fereastra iar in stanga niste variante cauti : Ignore List selectezi id-ul si dai remove iar dupa acea il adaugi inapoi... funda?