| jhgkjhkjhkjhkjhkjh a întrebat:

Cum scot pe cineva din lista de ignore`, adica sa-l am din nou in lista? happy

8 răspunsuri:
| FataCuOchiiCaprui a răspuns:

Intri in lista de la ignore, il stergi de acolo(dar retii id-ul sau il notezi pe o foaie), si apoi ii dai din nou add in lista.

| Shuellen a răspuns:

Messenger-> Preferences(CTRL+SHIFT+P) -> Ignore List ->Selectezi persoana ->Remove->Aply->OK->Add Contacts->Scri id-ul->Next->Finish. Daca persoana accepta te va avea on si invers daca nu nu...

| xD101 a răspuns:

Poi te duci la Messenger->Preferences->Ignore List-> clik pe id`ul care vrei sa il scoti de la ignore->Remove->Apply->OK.

| AlYnZyX a răspuns (pentru xD101):

Mersi FOLOSITOR mi-am scos pe cineva din greseala MERSI

| daiana a răspuns:

Messenger=>preferences=> ignore list(o sa-ti apara id`urile de la ignore, te duci pe respectivul id si dai REMOVE) dupa aia apply si ok. dupa aia te duci si il adaugi din nou in lista de mess si astepti sa-ti dea add. gata. :*

| scumpete a răspuns:

Te duci acolo la lista de ignore. gasesti id'ul. dai clik pe el. si dai remove scrie in dreapta. si apoi dai ok si poti sa il adaugi din nou in lista
. daca nu sti cum sa dai la lista de idd imi dai msg si iti explicwinking

Fundahappy?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai sus la messenger, la preference si dupa dai la ignore list:big grinbig grin

| BineeeMa a răspuns:

Intri la lista de ignore dai click pe ID-ul pe care vrei sa il scoti apoi dai click pe remove. Dupa ceea il adaugi din nou in lista de prieteni